Rodinný dom priamo pod hradnou bránou, exkluzívna ponuka


0 €

Vytlačiť inzerát
  • ID 04104
  • Typ Rodinné domy
  • Obytné miestnosti 5
  • Zastavaná plocha 0 m2
  • Stav čiastočná rekonštrukcia
  • Energetická trieda neurčená
Ponúkame na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v srdci starého mesta, pod Žigmundovou bránou s krásnym výhľadom na Dunaj. Rodinný dom bol postavený približne v 17. storočí, pozostáva z 3. nadzemných podlaží a kamennej pivnice. Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2012. Prístup do domu je možný cez prízemie aj 1. poschodie. Prízemie pozostáva z 1 veľkej obytnej miestnosti, kuchyne, WC a komory. Na prvom poschodí sa nachádzajú 2 obytné izby, WC s kúpeľňou, chodba a komora. Druhé poschodie pozostáva z 2 obytných miestností, WC s kúpeľňou, chodby a komory. Možnosť nadstaviť ďalšie podlažie. Parkovanie je možné priamo pred domom.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 908 159 553 alebo na e-maile: adrien.komzik@rovexreality.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.

inzerát ID:04104