Hypotekárne centrum


V bankovom sektore začínal v roku 1996. Až do roku 1999 pôsobil v jednej z najväčších bánk na Slovensku. Na trhu sprostredkovania finančných služieb pôsobí ako profesionál nepretržite od roku 2000. Špecializuje sa na sprostredkovanie hypoték v regióne západného Slovenska. Jeho viac ako 17 ročné skúsenosti z finančného trhu sú zárukou kvality, vysokej odbornosti a profesionality. Vďaka dlhoročnej praxe má v bankách vybudované nadštandardné obchodné vzťahy, ktoré pomáhajú klientom vyriešiť aj také prípady hypoték, ktoré sú za iných okolností neriešiteľné.

Pravidelne mesačne sprostredkuje pre svojich klientov väčšie množstvo hypoték. Jeho cenné rady a informácie vám preto pomôžu zorientovať sa v zložitom procese hypotéky. Nepracuje pre žiadnu banku, ale pracuje pre klienta. Jeho úlohou je ušetriť vám čas a peniaze. Do 48 hodín od prvého osobného stretnutia vám predloží ponuky všetkých bánk, a vy si v kľude vyberiete tú, ktorá vám ponúkne najlepšie podmienky. Pomôže vám s prípravou a kompletizáciou všetkých potrebných podkladov súvisiacich s hypotékou. Komunikuje priamo s riaditeľmi bánk a koordinuje celý proces tak, aby mal čo najhladší priebeh a hlavne aby mal klient čo najmenej starosti. Má dostatok skúsenosti a bohatú prax, takže vás vie vopred upozorniť na všetky prípadné nástrahy.

Sprostredkovaním hypotéky jeho činnosť nekončí. Zabezpečí vám aj servis, t.z., že vám pomôže aj s výberom komerčnej poisťovne a tiež za vás vybaví vinkuláciu v súvislosti s poistením nehnuteľnosti, ktoré vyžadujú banky. Následne sa o vašu hypotéku naďalej stará a to aj mimo výročia fixácie. Ukáže vám „finty“, ktoré znižujú celkovú preplatenosť úveru. V období re-fixácie vám znovu predloží proti-ponuky bánk. Ak sa vám vašu pôvodnú hypotéku oplatí refinancovať, teda preniesť do inej banky, znova vám s celým procesom pomôže.