Predstavujeme...František Ďurček
07.09.2014
František Ďurček - riaditeľ spoločnosti.

Ako som sa dostal k realitám?
 V mojej predchádzajúcej práci, ktorej som sa dlhoročne venoval, som sa stretával s ľuďmi, pre ktorých som sa snažil odvádzať tú najlepšiu prácu ako som vedel. Ale niečo tomu neustále chýbalo.
Po rozhovore s priateľmi, ktorý už pracovali v danej oblasti, som sa začal viac zaujímať o realitnú činnosť. Zisťoval som čo obnáša práca realitného makléra a ako to na slovenskom trhu funguje. Oslovil som preto viacero realitných kancelárií v mojom okolí. Po zvážení všetkých pre a proti som sa nakoniec rozhodol. Daná RK MAXAreality mi vyšla zo všetkých ponúk ako najvhodnejšia a najperspektívnejšia aj keď bola nová. A tak som v nej začal pracovať. Na svoje prvé realitné úspechy som nemusel dlho čakať. Po niekoľkých mesiacoch efektívnej práce som vybudoval niekoľko pobočiek a kanceláriu, ktorej som sa stal vedúcim a oblastným riaditeľom. Pôsobil som v nej skoro tri roky v lokalitách Topoľčany, Partizánske a patrili podo mňa aj makléri z Nitry, Piešťan a z Hlohovca.
S odstupom času som zistil, že realitná kancelária má veľa zlých vlastností- veľa konateľov ktorý sa nevedeli sami medzi sebou dohodnúť. Tak som prestúpil do HALOreality ktorá vznikla s rozdelením MAXAreality.
 V HALOreality som pokračoval v rozbehnutej práci na tom istom poste a aj s tými istými maklérmi keď že prestúpili so mnou. Po vyše troch rokoch som spozoroval, že tam nie je taká podpora akú preferovali pri zakladaní, a špecializovali sa viac na kvantitu ako na kvalitu a na mravenčiu prácu makléra a vedúceho kancelárie už neprihliadali...tak som začal rozmýšľať, že si založím vlastnú realitnú kanceláriu.
 Po rozhovore s mojim dlhoročným známym s ktorým som spolupracoval v realitách, keď že on sa sústreďoval na výkup nehnuteľností sme sa dohodli, že nemusíme zakladať novú realitnú kanceláriu ale môžeme naštartovať jeho realitnú kanceláriu ROVEXreality s.r.o., v ktorej ja môžem zúročiť moje dlhodobé skúsenosti v sprostredkovaní predaja nehnuteľností a on  sa môže stále venovať výkupu nehnuteľností. Slovo dalo slovo a ROVEXreality je plnohodnotná realitná kancelária s kompletným profesionálnym servisom.
 Našim cieľom je vybudovať veľkú slovenskú realitnú spoločnosť so zastúpením po celom Slovensku. K naplneniu tohto cieľa hľadáme záujemcov a našich spolupracovníkov pre otvorenie nových kancelárií vo vašom meste. Ak máte záujem viesť si svoj tím maklérov a stať sa tak finančne nezávislí a začať podnikať v oblasti realít sme tu pre Vás. U nás vždy budete vedieť na čom ste hneď od začiatku a nie ako som si ja užil v už spomínaných realitných kanceláriách kde reči sa hovoria a chlieb sa je. Od začiatku si pre obe strany stanovíme pevné pravidlá a podmienky.
 Tešíme sa na Vás.