Murovaná chata, Duchonka - celoročne obývateľná


59.500 € !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!

Vytlačiť inzerát
  • ID 04118
  • Typ Chaty, chalupy
  • Plocha bytu 120 m2
  • Obytná plocha 120 m2
  • Zastavaná plocha 49 m2
  • Stav po kompletnej rekonštrukcií
  • Energetická trieda trieda G
  • Inžinierske siete: voda, elektrika, septik (žumpa)
Ponúkame Vám na predaj exkluzívne murovanú troj podlažnú zariadenú chatu v rekreačnej oblasti Duchonka okr. Topoľčany. Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, umývadlom a novým elektrickým bojlerom. Priestranná obývačka s krbom, kuchyňou. Na prvom poschodí sa nachádza obývačka a terasa, na druhom poschodí je spálňa. Vykurovanie chaty zabezpečuje krb, 1x elektrický radiátor, ústredne kúrenie. Chata postavená z porfixu. Strecha sedlová - Plechová. Okná a dvere sú drevené. Všetky okná a dvere majú zamykateľné okenice. Nehnuteľnosť je celoročne obývateľná. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 58m2 na vlastnom pozemku. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, drevený obklad. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, chladnička, mikrovlnka, el.rúra. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Sedlová strecha.Strešná krytina: plech. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, žumpa. Výhody: slnečné, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika. Zariadenie v cene!
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 908 753 471 alebo na e-maile: frantisek.durcek@rovexreality.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.

inzerát ID:04118