Profil pobočky - Skalica
18.10.2015
ROVEXreality s.r.o. zo sídlom Jesenského 230/7., 958 01 Partizánske., zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Trenčíne, vl.č.27522/R, oddiel Sro, je profesionálna realitná kancelária s činnosťou od r. 2006, ktorá sa zameriava najmä na výkup zadĺžených nehnuteľností a na sprostredkovanie kúpy, predaja bytov, domov, rezidenčných a komerčných nehnuteľností   a s tým i spojených prenájmov. Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis. Za predaj Vašej nehnuteľnosti nám nezaplatíte ani cent. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Dôraz kladieme predovšetkým na odbornú znalosť všetkých pracovníkov, seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom. Tým maklérov je vzdelávaný v odbore a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi, v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti. V roku 2016 plánujeme otvoriť ďalšie kancelárie v ďalších okresných mestách na Slovensku a rozšíriť svoj tým o nových maklérov.Pobočka Skalica:      Naši makléri, spolu ako pobočka Skalica sa umiestnila na krásnom treťom mieste - TOP 3 za r. 2014 pod hlavičkou predchádzajúcej RK - Halo reality, pod ktorou pracovali. Dnes pobočka Skalica pracuje pod hlavičkou ROVEX reality s.r.o., ktorá sa nachádza stále na tej istej adrese: Nám. Sv. Martina 9., Holíč / budova bývalý ,,Baník"/. 

Skalická pobočka funguje v podstate od MAXA reality a stále patrí medzi TOP pobočky, teda na popredné miesta o čom svedčí niekoľkonásobné prvé či druhé miesto, resp. pobočka štvrťroka a pod. Skalická pobočka je hrdá na svojich maklérov a to najmä na vedúceho pobočky p. Stanislava ako i na maklérku p. Kocákovú, ktorí tvoria gro kancelárie a boli to oni, ktorí svojou neúnavnou prácou, ochotou a najmä profesionalitou dosiahli veľké úspechy nie len pre seba, pobočku a hlavne pre spoločnosť pod hlavičkou Halo reality s.r.o., pod ktorou pracovali, ktorú svojou prácou reprezentovali. Medzi ich nezmazateľné a nezapomenuteľné úspechy patrí ,,Skokan r. 2011"., 1. miesto Maklér r. 2012 na firme s cca. 100 maklérmi., v r. 2013 - 3. miesto a hrdí sme najmä na opätovné 1. miesto ,, Maklér roka 2014" opäť s cca 100 maklérov a 10 x TOP predajca mesiaca.
     Myslíme si, že toto by Vám malo napomôcť pri výbere ,, svojho realitného makléra" a tak Vám držíme palce v rozhodovaní sa pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ďakujeme Vám všetkým, lebo :   bez Vás - našich spokojných klientov by sme neboli ani my tam kde sme vďaka Vám.

Hrdí sme na to najmä z dôvodu, že neustále sa zväčšuje konkurencia a obtiažnosť práce realitných maklérov. Svoje úspechy sme však dosiahli a dosahujeme najmä svojím ochotným, profesionálnym správaním sa voči svojim klientom a toto sa snažíme posúvať novým kolegom a svojím maklérom. O ich profesionalite svedčí i ocenenie a poďakovanie od klienta., kde píše:     Veľmi vysoko hodnotím spoluprácu s realitnou kanceláriou pobočka Skalica., najmä spoluprácu s jej maklérmi p. Stanislavom a p. Kocákovou. Sú to "PÁN a PANI" obchodníci s príjemným vystupovaním, odborným, zodpovedným a serióznym prístupom. Pre mňa boli osobami, ktorým som mohol stopercentne dôverovať a spoľahnúť sa na nich. Som rád, že aj v dnešnej dobe sa nájdu obchodníci, ktorí sa riadia starým známym "NÁŠ ZÁKAZNÍK - NÁŠ PÁN". Korektnosť profesionalita, rýchlosť, ochota, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie realitného makléra. Odporučíme Vašu realitnú kanceláriu a najmä kanceláriu - pobočka Skalica našim známym. Nie nadarmo majú označenie "Dobrá firma ".